PROJECT - Why ?

People were always looking for beuty around them. The desire for aesthetics is already inside everybody. We want to see things nice, fitted to the measure and harmonizing with themselves in our surroundings. Architect and project is exactly for You to achieve this harmony at Your own place. I'll help You to meet expactations, to fill Your space with Your character and to make it exist for You.

-->

My passion in numbers

m2 created areas
hours spent at industry stores
colours I can see
satisfaction

About

"Ewenement -

- outstanding, unusual occurence that stays out from every-day reality..."

I graduated Faculty of Architecture on Cracow Univeritet of Technology in 2008. Studying already I was most interested in functional planning and interior design. After studies I developed myself and realized in this direction. Every project I create is made with passion and great involvement. Aspiration for perfection is a feature that is motivating me every time. I finish my work at the moment when nothing less or more is needed to be better.
This is the phenomenon = "ewenement"...
I'm interested in working with You

Ewelina Cieplińska

OFFER

QUALITY IS A LUXURY TODAY AND IT IS WITHIN YOUR REACH NOW

I create projects of private places: houses and apartments. My greatest satisfaction is to meet expectations of people in their own walls. I care about every detail so that the final project is perfect to you and me. Full-range service in the scope of interior design services consists of several components, which finally makes your dream come true.


Project is Finally PRESENTED IN A DOCUMENTATION THAT CONTAINS PROFESSIONAL ARCHITECTURAL DRAWINGS with all necessary informations:

- PLANS AND WALL VIEWS/SECTIONS
- BEST FOTOREALISTIC VISUALIZATIONS 3D
- DRAWINGS OF DETAILS IN LARGER SCALE
- PRECISE DRAWINGS FOR WORKERS

Why me?

Projects that I create are unique

References

 • Z pełną satysfakcją stwierdzamy, że Pani Ewelina w pełni profesjonalny sposób z uwzględnieniem naszych oczekiwań, potrzeb, pomysłów, budżetu dotrzymując harmonogramu wykonała wszelkie umówione prace z pełnym zaangażowaniem. Dzięki jej rekomendacjom i poleceniom mogliśmy w harmonijny, bezstresowy sposób przeprowadzić całą inwestycję począwszy od samej koncepcji przez wybór materiałów i wykonawców, a na odbiorze prac budowlanych kończąc. Niniejszym, gorąco polecamy współpracę z Panią Eweliną Cieplińską, która w naszym oczekiwaniu zaowocuje Państwa zadowoleniem z tego wyboru.

  Ewa i Krzysztof, Kraków
 • Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Eweliną przy tworzeniu wnętrza naszego domu. Krótko pisząc jest to osoba niesamowicie profesjonalna a oprócz tego że ma talent jest niesamowicie pracowita i dokładna, dopieszcza każdy szczegół projektu czym nas uwiodła zanim się na nią zdecydowaliśmy oglądając jej portfolio. Dodatkowo Pani Ewelina jest bardzo życzliwą i taktowną osobą. Nasza współpraca była bardzo owocna, nasze oczekiwania zostały w 100% spełnione i możemy ją polecić każdemu kto w wyborze projektanta jest bardzo surowy, my tacy byliśmy zanim wybraliśmy osobę która stworzy wnętrze domu naszych marzeń :) Raz jeszcze polecamy!

  Ania i Jacek, Warszawa
 • Oczywiście, najłatwiej byłoby napisać, że ma świetny gust…Byłoby to być może wystarczające gdyby na samym projekcie zabawa się kończyła. Nie, nie, nie - tu przygoda się zaczyna ! Podczas pracy z Eweliną: śmialiśmy się…baliśmy… i zachwycaliśmy. Budowa potwornie dała nam w kość, nie wiem tylko czy projektantka częściej była naszą morfiną czy katem :) Wiem na pewno, że to dzięki tej drobnej złożonej z kosmicznych pierwiastków istocie, powstał dom - pełny pasji i stylu, a my mieliśmy zaszczyt poznać kogoś przepełnionego do szpiku kości radością tworzenia i realizowania…

  Kasia i Michał, Katowice
 • Współpraca z Eweliną od samego początku do zakończenia projektu była na bardzo wysokim poziomie. Ewelina w czasie realizacji projektu mojego pierwszego mieszkania poświęciła mi bardzo dużo czasu na omówienie różnych możliwości i zawsze elastycznie umiała podejść do moich oczekiwań. Moje mieszkanie wykonane zgodnie z projektem Eweliny jest cudownym miejscem, które zachwyca wielu gości. Gorąco polecam współpracę z Eweliną, gdyż oprócz profesjonalizmu, ogromnej kreatywności i jej dużego zaangażowania jest osobą o bardzo dużej empatii, serdeczności i ciepła. Jeśli będę urządzać swoje kolejne lokum z pewnością zwrócę się do niej o pomoc w tworzeniu kolejnego pięknego miejsca.

  Ania, Warszawa
 • Pracowania EWENEMENT towarzyszyła nam przy projektowaniu głównych pomieszczeń w naszym domu i spełniła nasze oczekiwania w 100%. Pani Ewelina dołożyła wszelkich starań, abyśmy byli zadowoleni z efektu końcowego. W trakcie pracy nad projektem stale się z nami kontaktowała i ustalała najdrobniejsze szczegóły, pozostając przy tym czuła na wszystkie nasze uwagi i sugestie. Jesteśmy usatysfakcjonowani jakością wykonanych dla nas projektów wnętrz, które są w pełni funkcjonalne, ale przede wszystkim naprawdę piękne i z przyjemnością codziennie się w nich żyje. Polecamy współpracę z tą pracownią.

  Magda i Błażej, Piotrków Tryb.
 • Współpraca ze Studiem EWENEMENT to czysta przyjemniość. Pani Architekt sporządzała projekt starannie dostosowując go do naszych indywidualnych potrzeb. Opowiedzieliśmy jej z mężem o naszych wymaganiach, co nam się podoba, a co nie, wszystko to zostało uwzględnione. Doradziła, które z naszych pomysłów mogą być niepraktyczne i na co warto zwrócić uwagę. Jednocześnie sama zaproponowała wiele rozwiązań, które bardzo dobrze się sprawdziły. Dodatkowo Pani Ewelina jest niezwykle serdeczną osobą. Gorąco polecamy korzystanie z jej usług!

  Danka i Szymon, Warszawa
 • Korzystałam z usług Studia Projektowania Wnętrz EWENEMENT. Projekt został wykonany terminowo z należytą starannością, z właściwą szczegółowością i trafnością przyjętych rozwiązań. Współpraca przebiegała w miłej i życzliwej atmosferze. Dostepność mailowa i telefoniczna o każdej porze dnia, zawsze mogłam skorzystać z dodatkowych informacji lub dokonać drobnych korekt. Z czystym sumieniem polecam panią architekt Ewelinę celem spełnienia swoich marzeń o przepięknym mieszkaniu.

  Anna, Piotrków Tryb.
 • Bardzo polecam Ewelinę do pomocy w projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Ma świetne wyczucie gustu klienta, jest bardzo elastyczna jesli chodzi o zmiany w projekcie. Jest pomocna w najmniejszych detalach oraz zawsze służy radą jesli chodzi o dobór materiałów. Dba o kazdy szczegół, a efektem jej pracy jest zadowolony klient :)

  Danna, Warszawa

PROJECTS

Kraków

wnetrza@ewenement.net

888-709-803

Back to Top